Na 9 niedziele zwykła 3. 06. 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Na 9 niedziele zwykła 3. 06. 2018 r.

 1. Dziś przed kościołem zbiórka na KUL i Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu oraz szkoły katolickie. Bóg Zapłać za wsparcie tych duchowych uczelni.
 1. Wspólnota małżeństw i osób samotnych organizuje dziś rodzinną majówkę nad jeziorem w okolicach Kórnika. Dojazd samochodami. Zbiórka przed naszym kościołem o godz. 15.00. W programie nabożeństwo czerwcowe, gry i zabawy oraz ognisko. Prosimy zabrać kiełbaski. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi.
 2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.45.
 3. Oktawa Bożego Ciała połączona z nieszporami i procesją do czwartku o godz 18.00.
 4. Spotkanie grupy Miłosierdzia Bożego w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.
 5. Msza Święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, Ojczyzny i parafii w środę o godz 18.00. Po Mszy Świętej spotkane w kawiarence.
 6. W czwartek od godz 17.00 adoracja prowadzona przez przyjaciół ASD.
 7. Zapraszamy na kolejne spotkanie w szkole JPII. Msza Święta w czwartek z kazaniem wprowadzającym a po Mszy konferencja którą wygłosi ks. Dr Adam Adamski.
 1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dodatkowa Msza Święta o godz 10.00. W tym dniu nie obowiązuje post.
 2. Spotkanie dla młodzieży połączone z grą terenową w piątek o godz 19.30.
 3. Rocznica pierwszej Komunii Świętej za tydzień w niedzielę o godz. 11.00.
 4. Za tydzień 2 niedziela miesiąca w naszej parafii tzw: niedziela budowlana.
 5. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Wacław Boroń w 79 r. życia, zam. Wilczak 13, oraz śp. Leon Małecki w 88 r. życia, zam. OPL 10. Zmarłych polećmy Bożej Opatrzności….Dobry Jezu…..
 6. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego.
 7. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną.
 8. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 9.  Klub Maluszka u Boromeuszka zaprasza na koncert edukacyjny pt.”WYBITNI WIEDEŃCZYCY Mozart kontra Beethoven” w piątek od godz 13.40 -14:10.
 10. Za tydzień w niedzielę wyjazd do Biernatek dla młodzieży połączony z piknikiem. Szczegóły i zapisy u ks. Bartka.
 11. Wszystkim, którzy w różnoraki sposób włączyli się w organizację tegorocznego festynu parafialnego „u Boromeusza” składamy ogromne Bóg Zapłać. Dziękujemy również za piękną współpracę: Jednostce Pomocniczej Nowe Winogrady Południe, Radzie Osiedla Pod Lipami oraz Domowi Kultury Pod Lipami.