Na 19 Niedzielę Zwykłą 11. 08. 2019r.

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Składka i po mszy rozprowadzane cegiełki  przy wyjściu z kaplicy  będą przeznaczone na dalsze prace przy wykończeniu świątyni.

Od poniedziałku trwają prace przy montażu kamienia w prezbiterium. Jeżeli ktoś chciałby mieć udział w budowaniu ściany prezbiterium to cegiełki przed kaplicą są z wizualizacją ściany ołtarzowej.

Wszystkim dobroczyńcom składamy Wielkie Bóg Zapłać.

  1. Msza Święta w niedzielę wakacyjną o godz 20.00.
  1. Wtorek z okazji 13 dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie. Po wieczornej Mszy Świętej różaniec połączony z procesją. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  1. W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte jak w niedziele wakacyjną, wieczorem o godz. 20.00. Środowa Msza Święta o godz 18.00 będzie już z uroczystości. Podczas mszy święcenie ziół i kwiatów. Wiązanki będą przed kaplicą, a ofiary zostaną przeznaczone na nowy ołtarz. Panie, które dysponują czasem zapraszamy do pomocy w przygotowaniu tych wiązanek w środę na godz 9.00 do salki parafialnej.
  1. W wakacje biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz. po rannej i wieczornej Mszy Świętej. 
  1. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gościa Niedzielnego.
  1. Za tydzień zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
  1. W piątek zakończyliśmy półkolonie w naszej parafii. Opiekunom: Paniom i młodzieży, oraz wszystkim uczestnikom kochanym aniołkom składamy serdecznie Bóg Zapłać.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.