Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 24. 05. 2020 r.

 1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. 
 1. W wtorek dzień matki. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za nasze ukochane mamy. 
 1. W czwartek 28 maja mieliśmy przeżywać nawiedzenie Matki Bożej w obrazie Jasnogórskim. Ze względu na epidemię zostało ono przesunięte. Zapraszamy do naszej świątyni na wieczorną eucharystię, oraz na modlitwę różańcową o godz 20.30.
 1. W piątek o godz 18.00 Msza Święta w 1 rocz śmierci naszego seniora Mariana. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 1. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W sobotę w Wigilię uroczystości zapraszamy na modlitwę różańcową o godz 20.30 i na uroczystą Eucharystię o godz 21.00.
 1. Spotkanie z rodzicami dzieci I Komunijnych w celu ustalenia nowego terminu uroczystości w wtorek 2 czerwca o godz 19.00. 
 1. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać!
 1. Biuro parafialne przez okres epidemii czynne od poniedziałku do piątku przez 15 min po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
 1. Serdeczne Bóg Zapłać składamy rodzinie, które nabyła złotą cegiełkę jako pamiątkę włączenia się w budowę organów. Fundatorów tych cegiełek pragniemy umieścić na tabliczkach pamiątkowych na organach.
 1. My kapłani – sami codziennie modlimy się o godz. 20.30 na różańcu o ustanie epidemii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez transmisję internetową.
 1. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Miłujcie się, oraz Gość Niedzielny.
 1. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego. Jest czynny tylko w niedziele od godz. 8.45 do 13.15.
 1. W tym tygodniu odeszły do Pana śp. Wiktoria Ratajczak w 106 r. życia, zam. OPL 7, oraz śp. Regina Dominik w 91 r. życia, zam. OPL 13. Zmarłe parafianki polećmy Bożemu Miłosierdziu…..Dobry Jezu…..

Wszystkim życzymy Bożej niedzieli i całego tygodnia