IV NIEDZIELA ADWENTU 20 grudnia 2020

 1. Roraty: od poniedziałku do środy dla dzieci o godz 18.00, dla starszych i młodzieży o godz 6.30, a ostatnie roraty dla wszystkich w czwartek o godz 8.00.
 2. W środę spowiedź adwentowa w naszej parafii:
  w kościele od 16.00 do 18.00, oraz od godz 19.00 do 20.00.
 1. Pasterka o godz 22.00 i 24.00. Na pasterkach i w czasie Świąt w naszej kaplicy będzie transmisja Mszy Świętych z możliwością przyjęcia Komunii Świętej. 
 1. Msze Święte w I i II Święto Bożego Narodzenia jak w każdą niedzielę.
 2. W drugi dzień Świąt zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny UAM, oraz szkoły katolickie.
 3. Od drugiego święta przez 9 dni – Nowenna do Dzieciątka Jezus o godz. 17.30.
 4. Pod chórem przy konfesjonale można nabyć świece Caritas jako dzieło pomocy najuboższym i opłatki na stół wigilijny. Ofiary z opłatków będą przeznaczone na dokończenie prac przy organach. Do opłatków dołączony jest również list gdzie na jednej stronie jest przygotowany schemat przeżycia wieczoru wigilijnego, a na drugiej plan kolędy, która w tym roku będzie przeżywana inaczej bo w naszym kościele. Zabierzmy opłatki także dla tych, którzy z różnych przyczyn przyjść nie mogą.
 5. Serdeczne Bóg Zapłać składamy rodzinie, która w tym tygodniu nabyła srebrną cegiełkę jako pamiątkę włączenia się w budowę organów.
 6. Polecamy nowy nr Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.
 7. Zapraszamy do parafialnego sklepiku. Są różnego rodzaju artykuły świąteczne.
 8. W tym tygodniu odeszła do Pana: śp. Halina Kołodziejczak w 65 r. życia, zam. ul. Ugory. Zmarłą parafiankę polećmy Bożemu Miłosierdziu……Dobry Jezu……..
 9. Kolędę rozpoczniemy po Nowym Roku. Plan kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Przez cały styczeń od poniedziałku do piątku o godz 19.00 kolęda w naszym kościele. O godz 19.00 Eucharystia w intencji zaproszonych parafian, a następnie słowo proboszcza i wspólne kolędowanie. Ofiary z tegorocznej kolędy pragniemy przeznaczyć na odnowienie kaplicy i salek parafialnych.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.