Na 5 Niedzielę Zwykłą 7. 02. 2021r.

  1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe oraz radio Emaus. Bóg Zapłać za ten gest miłości i miłosierdzia wobec potrzebujących pomocy.
  2. W czwartek wspomnienie M. B. z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza Święta z udzieleniem sakramentu chorych ze względu na obostrzenia zawiązane z epidemią zostanie odprawiona w 2 sobotę czerwca. Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo 14 lutego o godz. 11.00 w TVP 3 Poznań z Mszy św. w intencji chorych i cierpiących.
  3. Za tydzień o godz 16.00 Msza Święta i poświęcenie świec dzieciom I Komunijnym.
  4. Za tydzień 2 niedziela miesiąca tzw: niedziela budowlana.
  5. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego.
  6. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
  7. Osoby, które nie mogły przybyć na kolędę do naszej świątyni prosimy, aby po Mszy Świętej ze stolika przy wyjściu z kościoła zabrały książeczkę, która była rozdawana na koniec naszego kolędowania.

Serdeczne Bóg Zapłać składamy za ofiary kolędowe i za ofiary złożone na konto parafialne.

  1. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Irena Tomczak w 83 r. życia, zam. OPL 7, śp. Kazimierz Lewandowski w 85 r. życia, zam OPL 5, oraz śp. Danuta Matys w 91 r. życia, zam. OPL 7. Zmarłych polećmy Bożej Opatrzności…..Dobry Jezu…..

 

Parafianom i gościom życzymy Bożego tygodnia.