Na II Niedzielę Wielkiego Postu 28. 02. 2021r.

 1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na misjonarzy i dzieła, które prowadzą w krajach misyjnych. Bóg Zapłać za gest miłości i miłosierdzia wobec osób potrzebujących pomocy.
 2. Gorzkie Żale w niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.00, po nich około godz. 16.45 dodatkowa Msza Święta.
 3. W środę o godz. 18.00 Msza Święta za Wspólnotę Żywego Różańca, Ojczyznę i parafię.
 4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek i piątek adoracja od godz. 17.00. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00 do godz.18.00, a dla młodzieży w piątek od 19.00 do 19.30.
 5. W piątek Droga Krzyżowa:
 • dla starszych po rannej i wieczornej mszy świętej
 • dla dzieci o godz. 17.00
 • dla młodzieży o godz. 19.30
 1. W sobotę po Mszy Świętej porannej nabożeństwo wynagradzające ku czci Matki Bożej.
 2. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian z Komunią Świętą.
 3. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego.
 4. Koperty na daninę diecezjalną zostały dołączone do książeczki kolędowej. Jeśli ktoś nie otrzymał to są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Za składane ofiary na daninę diecezjalną w czasie wielkiego postu do skrzynki wystawionej przy ambonce dziękujemy – Bóg Zapłać. Dziękujemy również za ofiary złożone na konto parafialne.
 5. Zapraszamy do parafialnego sklepiku.
 6. Zapraszamy do włączenia się w dobre przeżycie Wielkiego Postu poprzez skorzystanie z przygotowanych postanowień. Przy wyjściu z kościoła na stoliku są wyłożone karteczki z propozycją dobrych uczynków na ten tydzień. Zabieramy 1 kartkę i we wskazanym dniu realizujemy postanowienie.
 7. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Maria Sarosiek w 90 r. życia, zam. OPL 8, oraz śp. Janusz Kotowicz w 67 r. życia, zam. OPL 4. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu ……..Dobry Jezu………..

Drogim Parafianom i miłym gościom życzymy owocnego czasu Wielkiego Postu