Niedziela Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 15 SIERPNIA 2021

  1. Dzisiejszej niedzieli uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po Mszach św. zbiórka na działania Caritas Archidiecezji Poznańskiej.
  1. W niedziele sierpnia Msza Święta wieczorna tylko o godz. 20.00. W sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
  1. Organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium maryjnego na Świętą Górę do Gostynia. Pielgrzymka odbędzie się w środę 15 września. Wyjazd o godz. 8.00 autokarem. W programie: różaniec, msza św., nabożeństwem Lourderskim, wspólny posiłek i występy artystyczne. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii po mszach św. i w biurze parafialnym. Zachęcamy do pielgrzymki! Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
  1. Już dziś informujemy, że Msza św. na pożegnanie ks. Bartka odbędzie się we wtorek 24 sierpnia o godz. 18.00.
  1. Intencje Mszalne na rok 2022 będziemy przyjmować od 13 września.
  1. Parafia św. Moniki na Starym Strzeszynie wraz z ks. proboszczem Szczepanem zaprasza na uroczystość wprowadzenia relikwii św. Moniki w czwartek na godz. 18.00. Szczegóły na plakacie w gablocie. Wolontariusze z parafii św. Moniki będą dziś rozdawać ulotni z informacjami na ten temat.
  1. Polecamy Przewodnik Katolicki oraz Gościa Niedzielnego.
  1. W tym tygodniu odeszli do wieczności: +Jerzy Rachowski w 94 r. życia, zam. OPL 8, +Irena Cieślik w 87 r. życia, zam. ul. Ugory, +Artur Góra w 62 r. życia, zam. ul. Zagrodnicza. Polecamy Ich Miłosierdziu Bożemu… Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie …

Wszystkim życzymy pięknego świętowania Dnia Pańskiego