Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne
16. Niedziela Zwykła
17 lipca 2022 r.
Parafia pw. Św. Karola Boromeusza

1. Spowiedź w ciągu tygodnia około pół godziny przed każdą Mszą św. W niedzielę w miarę możliwości.
2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 17.30.
3. Biuro parafialne przez lipiec i sierpień będzie czynne w dni powszednie piętnaście minut po każdej Mszy św. i rannej i wieczornej.
4. W lipcu i sierpnia, tradycyjnie już w czasie wakacji, wieczorem w niedziele jest tylko Msza o godz. 20.00. (nie ma o godz. 18.00 i 19.30).
5. W przyszłą niedzielę odbędzie się po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
Po każdej Mszy św. przy wyjeździe z parkingu ksiądz będzie święcił pojazdy i błogosławił kierowców. Ze względu na małą ilość miejsc przy naszym parkingu po Mszy św. o godz. 12.15 dodatkowo święcenie będzie odbywać się po Mszy aż do godz. 13.45, tak, aby osoby przychodzące pieszo mogły swobodnie wrócić po auto. Po Mszy św. o godz. 11.00 zostaną również poświęcone rowery, hulajnogi, wrotki i inne pojazdy jednośladowe. Przy tej okazji można złożyć ofiarę na cele misyjne. Bardzo zachęcamy do poświecenia auta i zawierzenia św. Krzysztofowi swoich podroży.
6. W tym tygodniu do Pana Boga po wieczna nagrodę odeszła nasza parafianka śp. Aleksandra Lubik, w 92 roku zycia, zamieszkała ul. Wilczak 13. Polećmy Ją miłosierdzi Bożemu… Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
7. Życzymy wszystkim dobrego czasu wakacji i urlopów!