Na 12 Niedzielę Zwykłą 21. 06. 2015 r.

 1. Dziś przed kościołem Caritas zbiera ofiary do puszek na wakacje dla dzieci z rodzin uboższych. Bóg Zapłać za wsparcie tego dobrego dzieła.
 2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.45.
 3. Spotkanie grupy: „Pod dębem Karola” jutro wyjątkowo w parafii Bożego Ciała. Msza Święta o godz. 18.00, a następnie spotkanie z ks. prob. Kan. Wojciechem Maćkowiakiem pt: „Cud Eucharystyczny”. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy.
 4. Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla klasy I Gimnazjum z uwzględnieniem książeczek:

– grupa chłopców w poniedziałek o godz. 19.00

–  grupa dziewczyn w wtorek o godz. 19.00

 1. Rodziców dzieci, które będą uczestniczyć w lipcowym obozie formacyjno – wypoczynkowym nad morzem w Trójmieście zapraszamy na spotkanie w wtorek na godz. 19.00 do kaplicy.
 2. Spotkanie katechetów naszej parafii w czwartek o godz. 19.00 w kawiarence.
 3. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego w piątek: dla szkoły nr 102 o godz. 10.00, a dla szkoły nr 29, oraz wszystkich dzieci naszej parafii w czwartek o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli do wspólnej modlitwy.
 4. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 5. W każdą sobotę czerwca w parafii  św. Marcina trwają zapisy na Poznańską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
 6. Polecamy czasopisma: Przewodnik Katolicki, Idziemy i Gość Niedzielny.
 7. Grupa małżeństw i młodych osób samotnych pragnie zorganizować w sobotę 4 lipca parafialny spływ kajakowy. Szczegóły na plakacie w gablotce przy kaplicy. Zapraszamy całe rodziny.
 8. Osoby , które pragną uczestniczyć w Poznańskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w grupie 20 wraz z naszym ks. Wikariuszem mogą zapisać się w zakrystii.
 9. Pani radca prawny Barbara będzie udzielać bezpłatnie porad w czwartek od godz. 18.00 do 19.00 w kawiarence.
 10. Parafia św. Stanisława Koski organizuje 23 sierpnia jednodniową pielgrzymkę do Świnic – miejsca urodzin i chrztu ś. Faustyny. Szczegóły w gablotce przy kaplicy.
 11. Za 2 tygodnie w niedziele to jest 5 lipca do naszej parafii przyjdą pielgrzymi, którzy w ramach Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki pielgrzymują z Czarnkowa i Obornik. Pragnę zwrócić się z serdeczną prośbą o przyjęcie na nocleg grupy około 40 osób. Potrzebujemy około 20 rodzin, które ugościłyby po 2 pielgrzymów. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub biurze. Wierze, że pielgrzymi w naszej parafii znajdą przysłowiowy dach nad głową i zostaną nakarmieni. Wszystkim, którzy otworzą swoje serce składam serdeczne Bóg Zapłać. Pielgrzymi przybędą około godz. 18.00, a następnego dnia o godz. 7.00 z kościoła wyruszą do katedry. Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa rozpoczynająca Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę 6 lipca o godz. 8.00.
 12. Osoby, które chciałyby pogłębić życie duchowe i uczestniczyć w katechezie dorosłych to zapraszam do zapoznania się z ofertą jaką daje szkoła katechistów. Szczegóły na stronie: www.katecheza.pl

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.