Na 13 Niedzielę Zwykłą 28. 06. 2015r.

Ogłoszenia Parafialne Na 13 Niedzielę Zwykłą 28.06. 2015r.

 1. Msze Święte w niedziele lipca i sierpnia przed południem bez zmian, a wieczorem o godz 20.00. W lipcu i sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
 2. Jutro Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta odpustowa w Katedrze o godz. 10.00 pod przewodnictwem Prymasa Czech – Kardynała Dominika Duka.
 1. Msza Święta w intencji solenizanta ks. Pawła w wtorek o godz. 18.00.
 2. Msza Święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca w środę o godz. 18.00.
 3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź Święta w czwartek i piątek od godz 17.00 do godz 18.00.
 4. W czwartek i piątek od godz 17.00 do 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Krwi Chrystusa i Grupę Miłosierdzia Bożego.
 5. W sobotę nabożeństwo I Soboty po Mszy Świętej o godz. 8.00 w łączności z różańcem prowadzonym przez grupę Żywego Różańca.
 6. W najbliższą sobotę Grupa małżeństw i młodych osób samotnych organizuje parafialny spływ kajakowy. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 8.00. Po Mszy Świętej wyjazd autokarem w kierunku Obornik a powrót około godz. 17.30.
 7. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
 8. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku. Obok asortymentu religijnego są też za symboliczną złotówkę różnej grubości zeszyty i bloki.
 9. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy odbywają się w sobotę w Kościele św. Marcina.
 10. W niedzielę do naszej parafii przyjdą pielgrzymi, którzy w ramach Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki pielgrzymują z Czarnkowa i Obornik. Potrzebujemy jeszcze około 10 rodzin, które ugościłyby po 2 pielgrzymów. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub biurze. Wierze, że pielgrzymi w naszej parafii znajdą przysłowiowy dach nad głową i zostaną nakarmieni. Wszystkim, którzy otworzą swoje serce składam serdeczne Bóg Zapłać. Pielgrzymi przybędą około godz. 18.00, a o godz. 21.00 zapraszają cała naszą parafie do kościoła na apel jasnogórski, a następnego dnia o godz. 7.00 z kościoła wyruszą do katedry. Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa rozpoczynająca Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę o godz. 8.00.

 

Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlop życzymy dużo słońca i pięknego wypoczynku.