Na 13 Niedzielę Zwykłą 26. 06. 2016r.

Ogłoszenia Parafialne Na 13 Niedzielę Zwykłą 26. 06. 2016r.

 1. Dziś przed kościołem Caritas zbiera ofiary do puszek na wakacje dla dzieci z rodzin uboższych. Bóg Zapłać za wsparcie tego dzieła.
 2. Za tydzień w niedziele Msza Święta wieczorna i tak będzie przez cały lipiec i sierpień o godz 20.00.

W lipcu i sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz po rannej i wieczornej Mszy Świętej.

 1. Spotkanie grupy Miłosierdzia Bożego w wtorek po wieczornej Mszy Świętej.
 2. W środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta odpustowa w Katedrze o godz. 10.00 pod przewodnictwem nuncjusza apostolskiego z Berlina.
 3. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź Święta w czwartek i piątek od godz 17.00 do godz 18.00.
 4. W czwartek i piątek od godz 17.00 do 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Krwi Chrystusa i Grupę Miłosierdzia Bożego.
 5. W sobotę nabożeństwo I Soboty po Mszy Świętej o godz. 8.00 w łączności z różańcem prowadzonym przez grupę Żywego Różańca.
 6. W najbliższą sobotę grupa małżeństw i młodych osób samotnych organizuje spływ kajakowy. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 8.00. Po Mszy Świętej wyjazd autokarem nad rzekę.
 7. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
 8. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 9. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy odbywają się w sobotę w Kościele św. Marcina.
 10. W piątek o godz. 9.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe u ojców franciszkanów na wzgórzu Przemysła.
 11. Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie na nocleg dnia 5 lipca to jest wtorek pielgrzymów, którzy z Czarnkowa i Obornik będą pielgrzymować na Jasną Górę. Brakuje nam jeszcze 14 rodzin, które ugościłyby po 2 pielgrzymów. Brakuje nam również 3 rodzin, które przyjęłyby po 2 pielgrzymów z Hiszpanii, którzy do nas przybędą 23 lipca i będą przez 2 dni przebywać w parafii w ramach Światowych dni młodzieży.

Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlop życzymy dużo słońca i pięknego wypoczynku.