Na 14 Niedzielę Zwykłą 03. 07. 2016r.

Ogłoszenia Parafialne Na 14 Niedzielę Zwykłą  03.07. 2016r.

  1. Msza Święta wieczorna w niedziele lipca i sierpnia o godz 20.00.

W lipcu i sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz po rannej i wieczornej Mszy Świętej.

  1. Od jutra do piątku organizujemy półkolonie w naszej parafii. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
  1. W środę o godz. 18.00 Msza Święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, Ojczyzny i parafii.
  1. W czwartek pielgrzymka do Gostynia, Borku Wlkp, oraz Górki Duchownej gdzie znajdują się bramy miłosierdzia. W czasie drogi będą głoszone konferencje przez naszego byłego wikariusza ks. Adriana Przybeckiego na temat uczynków Miłosierdzia. Zbiórka przed kościołem o godz. 7.00.
  1. Za tydzień 2 niedziela miesiąca w naszej parafii tzw: niedziela budowlana.
  1. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
  1. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Maria – Janina Wiśniewska w 90 r. życia, zam. ul. Na Szańcach,  śp. Izabella Budna w 68 r. życia, za. ul. Wilczak 4b, oraz śp. Alina Wawrzynowicz w 75 r. życia, zam. OPL 14. Zmarłych polećmy Bożej Opatrzności……Dobry Jezu………..
  1. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku. Obok asortymentu religijnego są też różnej grubości zeszyty i bloki.
  1. W wtorek około godz. 17.00 do naszej parafii przybędą pielgrzymi, którzy w ramach Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki pielgrzymują z Czarnkowa i Obornik. Wierzę, że znajdą oni w naszej parafii przysłowiowy dach nad głową i zostaną nakarmieni. W środę o godz. 7.00 z naszego kościoła wyruszą do katedry. Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa rozpoczynająca Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę o godz. 8.00.

Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlop życzymy dużo słońca i pięknego wypoczynku.