17 Niedziela Zwykła 25 lipca 2021

  1. W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielu ludzkich dramatów wywołanych gwałtownymi burzami i powodziami, zarówno w naszej ojczyźnie, jak i w Niemczech, Belgii i Holandii. Jako wspólnota Kościoła w Polsce chcemy wesprzeć poszkodowanych, dlatego dziś przed kościołem zbiórka na poszkodowanych w powodzi. Bóg Zapłać za gest miłości i miłosierdzia.
  1. W niedziele lipca i sierpnia Msza Święta wieczorna tylko o godz. 20.00.
  1. W lipcu i sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz. po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
  1. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego i Drogi Misyjne.
  1. Zapraszamy do sklepiku parafialnego.
  1. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać!
  1. Msza Święta dziękczynna za 14 letnią posługę w naszej parafii ks. proboszcza Grzegorza Szafraniaka zostanie odprawiona w piątek o godz 18.00. Serdecznie zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy.
  1. Uroczyste powitanie nowego proboszcza ks. kan. Tomasza Rena z udziałem ks. Dziekana za tydzień w niedzielę o godz 12.15.
  1. Informujemy parafian, że Krzyż Misyjny, który był przed wejściem do domu parafialnego jest u renowacji.
  2. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Teresa Figas-Maciejewska w 94 r. życia, zam. ul. Kmieca, śp.  Maria Dzymalska-Kopeć w 87 r. życia, zam. ul. Czapla 21, śp. Laura Sosnowska w 94 r. życia, zam. OPL 15, śp. Zygmunt Sroka w 90 r. życia, zam. OPL 13, oraz śp. Urszula Jorasz w 81 r. życia, zam. OPL 2. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu….Dobry Jezu…

Wszystkim życzymy pięknego świętowania oraz Bożego tygodnia.