Ogłoszenia duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2024 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w naszej parafii:

· Drogi krzyżowe: dla dorosłych i młodzież po Mszy św. o 8:00 i 18:00 – proszę, aby w tym tygodniu Drogę krzyżową poprowadzili członkowie Różańca Przytulańca. Dzieci zapraszamy na Drogę krzyżową w piątek o 17:00.

· Gorzkie żale w niedzielę o 15:00.

2. Spotkanie Kręgu biblijnego odbędzie się w czwartek o 18:50 w Sali białej w piwnicy.

3. W przyszłą niedzielę po Msz św. o 11:00 zapraszamy dzieci do kawiarenki na spotkanie Duszpasterstwa dzieci.

4. Różaniec Przytulaniec ma swoje spotkanie, jak to było już zapowiedziane, w poniedziałek 26 lutego. Zapraszam na Mszę i spotkanie.

5. W tym tygodniu z racji ferii nie ma spotkania młodzieżowego i zbiórki ministrantow.

6. Rekolekcje parafialne odbędą się od III Niedzieli Wielkiego Postu (3-6.03).

7. W tym tygodniu biuro parafialne otwarte w poniedziałek i czwartek 16:30-17:30 oraz piątek i sobota po Mszy św. o 8:00.

8. Trwają prace remontowe i inwestycyjne w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim parafianom za złożone ofiary na cele remontowe i inwestycyjne oraz wszelkie przelewy na konto parafialne. Dziękujemy bardzo za wszelką troskę o naszą parafię w wymiarze duchowym i materialny.

9. W minionym czasie do wieczności odeszli nasi parafianie śp. Aniela Pruszyńska, l. 88, zam. OPL 15, śp. Krystyna Michalak l. 76, zam. OPL 5 oraz śp. Marian Sworek zam. OPL 4. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Na cały tydzień wszystkim parafianom życzymy serdeczne szczęść Boże!