Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2024 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w naszej parafii:

· Drogi krzyżowe: dla dorosłych i młodzież po Mszy św. o 8:00 i 18:00 – proszę, aby w tym tygodniu Drogę krzyżową poprowadzili kandydaci do bierzmowania z kl. 7. Dzieci zapraszamy na Drogę krzyżową w piątek o 17:00.

· Gorzkie żale w niedzielę o 15:00.

2. Członków Wspólnoty Różańca Przytulańca zapraszamy w poniedziałek na na Mszę i spotkanie.

3. Spotkanie Duszpasterstwa młodzieży we wtorek o 19:00 w salce młodzieżowej.

4. W tym tygodniu nie będzie spotkania Kręgu biblijnego ani zbiórki ministrantów.

5. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od 17:00.

6. Czcicieli NMP zapraszamy modlitwy z racji na I sobotę miesiąca: 7:40 Godzinki, 8.00 Msza św. wynagradzająca Nieopalanemu Sercu NMP i piętnastominutowe rozważanie.

7. Ks. Jakub odwiedzi swoich chorych z sakramentami w najbliższą sobotę od 9:30, natomiast ks. proboszcz w sobotę 9 marca.

8. Dziś i w przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci po Mszy św. o 11:00 do kawiarenki na spotkanie Duszpasterstwa dzieci.

9. Bardzo serdecznie zapraszamy na Rekolekcje parafialne, które będą trwało od przyszłej niedzieli do środy 6 marca. Poprowadzi je ks. Bogusław Kowalski znany z licznych konferencji, rekolekcji i współpracy z ks. Piotrem Pawlukiewiczem – m.in. przy „Czarnym humorze”.

10. W tym tygodniu biuro parafialne otwarte w poniedziałek i czwartek 16:30-17:30 oraz piątek (po rannej Mszy św. i Drodze krzyżowej), z racji na I sobotę miesiąca biuro w sobotę będzie nieczynne.

11. Dziękujemy za ofiary zebrane dziś na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego. Dziękujemy bardzo za wszelką troskę o naszą parafię w wymiarze duchowym i materialny.

12. W minionym czasie do wieczności odeszły nasze parafianki śp. Krystyna Kuca, l. 87, zam. OPL 13 i śp. Krystyna Majchrzak l. 83, zam. OPL 4. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Na cały tydzień wszystkim parafianom życzymy serdeczne szczęść Boże!