na 29 Niedzielę Zwykłą 22.10. 2017r.

Od dziś do środy przeżywamy rekolekcje z św. Janem Pawłem II, które głosi  dominikanin Ojciec Maciej Zięba.

 Msze święte z kazaniem rekolekcyjnym codziennie o godz 10.00 i wieczorem  o godz 18.00.

Okazja do spowiedzi pół godz. przed każdą Mszą Świętą.

 1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na misje. Bóg Zapłać za wsparcie tego pięknego dzieła które prowadzą misjonarze i misjonarki w różnych częściach świata.
 2. Różaniec od poniedziałku do piątku po mszy świętej wieczornej, a w sobotę i niedzielę o godz 17.30. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz 17.00 w kaplicy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. Spotkanie dla młodzieży klasy 7 jako przygotowanie do bierzmowania:

– grupa chłopców – środa godz 19.00

– grupa dziewczyn – czwartek godz 19.00

 1. Krąg biblijny w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.
 2. Spotkanie dla rodziców dzieci klasy I, II i III w czwartek o godz 19.00 w kaplicy.
 3. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz 19.30.
 4. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Walerian Łukaszewicz w 83r. życia, zam. OPL 13, oraz Henryk Kaczmarek w 81 r. życia, zam. OPL 7. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…..Dobry Jezu
 5. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.
 6. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku. Można nabyć książeczki do I Komunii Świętej.
 • W środę spotkanie w klubie: „Maluszka u Boromeuszka”. Od godz. 10.00 do 12.00 zapraszamy do salki parafialnej mamy z dziećmi wieku od 2 do 6 lat.
 • Sygnalizujemy, że po następnej niedzieli to jest wtorek 31 października odbędzie się w naszej parafii pierwszy Balik Wszystkich Świętych! Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Rozpoczniemy o godz. 17.00 modlitwą różańcową a następnie, w salkach parafialnych przez około 1 godz zabawa, połączona z prezentacją świętych.
 1. Za rok od 3 do 17 października 2018 r. pragniemy zorganizować parafialną pielgrzymkę śladami św. Ojca Maksymiliana Kolbego oraz św. Jana Pawła II do Japonii i na Filipiny. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zapisy w biurze. W najbliższą sobotę w parafii Bożego Ciała sympozjum pod tytułem: „ 100 rocznica powstania Rycerstwa Niepokalanej – św. Maksymilian Kolbe.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.