Na 24 Niedzielę Zwykłą 16. 09. 2018r.

Ogłoszenia Parafialne Na 24 Niedzielę Zwykłą 16. 09. 2018r.

 1. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III jako przygotowanie do I Komunii Świętej w poniedziałek o godz 19.00 w kościele.
 2. Muzyczne wielbienie z katechezą w poniedziałek o godz 19.00 w kaplicy.
 3. Zapraszamy na katechezy otwarte w ramach założonego przez św. Karola Boromeusza „Bractwa Nauki Chrześcijańskiej”. W najbliższy czwartek po wieczornej mszy św. w kawiarence spotkanie pt.: „Dlaczego jestem wolny”.
 4. Spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży w piątek o 19.00 w kawiarence.
 5. Zapraszamy chłopców do grona ministrantów. Zbiórki w soboty o godz. 9.00.
 6. Za tydzień na Mszę Św o godz 11.00 zapraszamy rodziców dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej. Po Mszy spotkanie.
 7. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gościa Niedzielnego, oraz Mały Przewodnik Katolicki, a w nim ciekawy cykl katechez o eucharystii, oraz książkę o naszej parafii.
 8. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 9. W tym tygodniu odeszła do Pana: śp. Bronisława Andrzejewska w 84 r. życia, zam. OPL 10. Zmarłą parafiankę polećmy Bożemu Miłosierdziu……Dobry Jezu…..
 10. Za tydzień gościć będziemy ks. Proboszcza Szczepana – naszego pierwszego wikariusza, który buduje kościół pw. Św. Moniki na Starym Strzeszynie.
 11. W wtorek imieniny ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Msza Święta w Katedrze Poznańskiej o godz 10.00.
 12. Spotkanie dla młodzieży bierzmowanej z klasy VIII i III gimnazjum odbędzie się 25 września. Szczegóły za tydzień.
 13. Ochotniczy Hufiec Pracy zaprasza na bezpłatne spotkanie z pośrednikiem pracy, pedagogiem i doradcą zawodowym. Oferują oni możliwość podjęcia pracy już od 16 r. życia, oferty pracy, kursy zawodowe, pomoc w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych, pomoc dla rodziców i młodzieży z problemami edukacyjnymi i wychowawczymi. Spotkanie w naszej kawiarence w środę  o godz 19.00.

 

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.