na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 24. 11. 2019r.

1.     Dziś przed kościołem zbiórka na Caritas. Bóg Zapłać za ten gest miłości i miłosierdzia wobec potrzebujących.

2.     Muzyczne wielbienie ze „Wspólnotą Poznanie Jezusa” w poniedziałek od godz. 19.00 w kaplicy.

3.     Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę o godz. 19.00 w kawiarence, natomiast spotkanie parafialnej rady ekonomicznej odbędzie się w kolejnym tygodniu.

4.   W czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie modlitewne: „Trzy kwadranse przy wystawionym Najświętszym Sakramencie z Bożym Słowem i świadectwem”.

5.   W czwartek z racji 28 dnia miesiąca o godz. 21.00 apel Jasnogórski w kościele jako przygotowanie do nawiedzenia M. Bożej Częstochowskiej, które będziemy przeżywać w przyszłym roku 28 maja.

  1. Spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania klasa VII: w środę o godz 19.00 – grupa chłopców, w czwartek o godz 19.00 – grupa dziewczyn.  
  2.  Andrzejkowe spotkanie dla młodzieży w piątek o godz. 19.00 w kawiarence.

8.   Za tydzień I niedziela adwentu i rekolekcje, które będzie głosił o. prof. Jarosław Kupczyk – dominikanin. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie, oraz kościołom prześladowanym.

9.   Za tydzień w niedzielę o godz 16.00 Msza Święta i poświęcenie medalików dzieciom, które przygotowują się do I Komunii Świętej. Medaliki można nabyć w sklepiku.

10.W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 19.30 katecheza dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

11.Klub Maluszka u Boromeuszka serdecznie zaprasza na warsztaty robienia wieńców adwentowych w środę w godz. 11.30-13.30 (salka katechetyczna na piętrze).Koszt materiałów 30 zł.  

12.Przy wyjściu z kościoła na stole są wyłożone karteczki na wymienianki. Wypisane kartki można jeszcze do środy wrzucać do skrzynki, która jest wystawiona przy ambonce. Do piątku pół godz. przed wieczorną Mszą Św. na różańcu  modlimy się za naszych zmarłych.

13. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gościa Niedzielnego.

14.Zapraszamy do parafialnego sklepiku. Są lampiony na roraty, oraz kalendarze, jak również medaliki dla dzieci I Komunijnych.

15.Wydawnictwo dominikańskie „W drodze” poleca nowo wydaną książkę: Komentarz do Pisma Świętego – tom 1” – jako niezbędny towarzysz w samodzielnej lekturze Biblii. Cechuje tę książkę prosty, przystępny język i bardzo praktyczna forma wydania. Można ją nabyć w naszym sklepiku.

16.W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Emilia Rogowska-Pietnoczka w 39 r. życia, zam. ul. Naramowicka 47, oraz śp. Stanisław Leśniak w 88 r. życia, zam. OPL 4. Zmarłych polećmy Bożej Opatrzności……Dobry Jezu…….

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.