Niedziela VI Niedzielę Wielkanocną 17. 05. 2020 r.

 1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. 
 1. Zgodnie z nowym rozporządzeniem w naszym kościele, uwzględniając kaplicę, może przebywać łącznie 76 osób. Dodatkowo na zewnątrz kościoła został zamontowany nowy głośnik i są przygotowane krzesła. Zapraszamy do fizycznej obecności w świątyni, jeżeli to tylko możliwe. 
 1. Jutro 100 lecie urodzin Jana Pawła II. O godz. 18.00 Msza Święta w sposób szczególny za dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, pracowników i uczniów szkoły nr 102, której patronuje św. Jan Paweł II. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
 1. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać!
 1. Biuro parafialne przez okres epidemii czynne od poniedziałku do piątku przez 15 min po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
 1. Serdeczne Bóg Zapłać składamy 4 rodzinom, które nabyły: 2 złote i 2 srebrne cegiełki jako pamiątkę włączenia się w budowę organów. Fundatorów tych cegiełek pragniemy umieścić na tabliczkach pamiątkowych na organach. Organy chcemy poświęcić 22 października we wspomnienie św. Jana Pawła II.
 1. W sobotę ks. Arcybiskup udzieli 10 diakonom święceń kapłańskich w Katedrze Poznańskiej. Prosimy o modlitwę za kandydatów do święceń.
 1. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 1. My kapłani – sami codziennie modlimy się o godz. 20.30 na różańcu o ustanie epidemii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez transmisję internetową.
 1. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Miłujcie się, oraz Gość Niedzielny.
 1. Od dziś przed południem jest czynny nasz sklepik parafialny. Do końca maja będzie czynny tylko w niedziele od godz. 8.45 do 13.15.
 1. W tym tygodniu odeszły do Pana śp. Lidia Parzybok w 88 r. życia, zam. OPL 13, śp. Janina Florek w 87 r. życia, zam. OPL 7, oraz śp. Leokadia Marczyńska w 94 r. życia, zam. OPL 14. Zmarłe parafianki polećmy Bożemu Miłosierdziu…..Dobry Jezu…..

Wszystkim życzymy Bożej niedzieli i całego tygodnia