14 niedziela w ciągu roku – 05 lipca 2020

  1. Dzisiaj gościmy Proboszcza Jerzego Ranke, który głosi homilię, a po Mszach św. przed kościołem zbiera ofiary na budowę kościoła Matki Bożej Fatimskiej w Koziegłowach. Wesprzyjmy to dzieło ochotnym sercem.
  1. W niedziele lipca i sierpnia Msza Święta wieczorna tylko o godz. 20.00.
  1. W lipcu i sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz. po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
  1. Za tydzień 2 niedziela miesiąca w naszej parafii tzw. niedziela budowlana.
  1. Serdeczne Bóg Zapłać składamy dzieciom pierwszokomunijnym, które nabyły złotą cegiełkę jako pamiątkę włączenia się w budowę organów. Fundatorów tych cegiełek pragniemy umieścić na tabliczkach pamiątkowych na organach.
  1. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego. Sklepik dzisiaj będzie nieczynny.
  1. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać!
  1. Z uwagi na epidemię w tym roku Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę będzie miała tylko charakter duchowy. Wszelkie inne organizowane wyjścia pielgrzymki nie pochodzą od organizatora i są samowolą. Rozpoczęcie wspólnej modlitwy w Katedrze Poznańskiej 6 lipca o godz. 8.00.
  1. W tym tygodniu odeszli do wieczności: + Maria Janas w 84 r. życia, zam. OPL 1; + Stanisław Brejwo w 69 r. życia, zam. ul. Zagrodnicza; + Jadwiga Borowańska w 86 r. życia, zam. OPL 7. Polećmy naszych zmarłych Parafian Bożemu Miłosierdziu: RIP.