15 niedziela w ciągu roku – 12 lipca 2020

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Prace przy budowie organów piszczałkowych cały czas trwają. Przed kościołem można nabyć cegiełki z wizualizacją jako pamiątkę włączenia się w to piękne dzieło, a cegiełki srebrne lub złote w zakrystii lub w biurze parafialnym.

Organy chcemy poświęcić 22 października w wspomnienie św. Jana Pawła II. 

Serdeczne Bóg Zapłać składamy rodzinie, która nabyła 1 srebrną cegiełkę. Fundatorów tych cegiełek pragniemy umieścić na tabliczkach pamiątkowych na organach.

Wszystkim dobrodziejom składamy Wielkie Bóg Zapłać.

 

  1. W niedziele lipca i sierpnia Msza Święta wieczorna tylko o godz. 20.00.
  1. Jutro z okazji 13 dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie. Po wieczornej Mszy Świętej różaniec jednak bez procesji. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  1. W lipcu i sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz. po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
  1. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na misje.
  1. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego i Drogi Misyjne.
  1. Zapraszamy do sklepiku parafialnego.
  1. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać!
  1. Proboszcz Jerzy Ranke tydzień temu zebrał 6200zł na budowę kościoła w Koziegłowach. Składa serdeczne podziękowanie – Bóg Zapłać.
  1. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Zenon Figiel w 85 r. życia, zam ul. Wójtowska, śp. Maciej Borczyński w 90 r. życia, zam. OPL 12, śp. Czesława Chudzińska w 94 r. życia, zam. ul. Gromadzka, oraz     śp. Aleksandra Siekierczak w 91 r. życia, zam. Na Stoku. Zmarłych polećmy Bożej Opatrzności….Dobry Jezu…

Wszystkim życzymy pięknego świętowani a oraz Bożego tygodnia.