17 Niedziela Zwykła 26 lipca 2020

  1. W niedziele lipca i sierpnia Msza Święta wieczorna tylko o godz. 20.00.
  1. W lipcu i sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz. po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
  1. W sobotę z racji I soboty miesiąca nabożeństwo po Mszy Świętej o godz 8.00.
  1. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gościa Niedzielnego.
  1. Serdeczne Bóg Zapłać składamy rodzinie, która nabyła złotą cegiełkę jako pamiątkę włączenia się w budowę organów. Fundatorów tych cegiełek pragniemy umieścić na tabliczkach pamiątkowych na organach.
  1. Zapraszamy do sklepiku parafialnego.
  1. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać!
  1. Za tydzień zbiórka do puszek przed kościołem na KUL, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu, oraz szkoły katolickie.
  1. W sobotę – 1 sierpnia – jest możliwość uzyskania odpustu Poncjurkuli od godz. 12.00 do północy. Odpust można ofiarować za siebie lub za osobę zmarłą. Warunki: pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz stan łaski uświęcającej. Zachęcamy do skorzystania z tego daru łaski Kościoła.
  2. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Wanda Świątkowska w 83 r. życia, zam. OPL 11, śp. Mirosław Grocholewski w 77 r. życia, zam. ul. Wilczak 4b,  śp. Stanisława Woźniak w 100 r. życia,  ul. Czapla 21, oraz śp. Zbigniew Stradomski w 87 r. życia, zam. OPL 13. Zmarłych polećmy Bożej Opatrzności….Dobry Jezu…

 

Wszystkim życzymy pięknego świętowani a oraz Bożego tygodnia.