19 niedziela w ciągu roku 9 sierpnia 2020

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Prace przy budowie organów piszczałkowych cały czas trwają. Przed kościołem można nabyć cegiełki z wizualizacją jako pamiątkę włączenia się w to piękne dzieło, a cegiełki srebrne lub złote w zakrystii lub w biurze parafialnym.

Organy chcemy poświęcić 22 października w wspomnienie św. Jana Pawła II. 

Serdeczne Bóg Zapłać składamy dwom rodzinom, które nabyły srebrną cegiełkę. Fundatorów tych cegiełek pragniemy umieścić na tabliczkach pamiątkowych na organach.

Wszystkim dobrodziejom składamy Wielkie Bóg Zapłać.

  1. Msza Święta wieczorna w niedziele sierpnia o godz. 20.00.
  2. W czwartek z okazji 13 dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie. Po wieczornej Mszy Świętej różaniec. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  3. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte jak w niedziele wakacyjne, wieczorem o godz. 20.00. Piątkowa Msza Święta o godz 18.00 będzie już z uroczystości. Podczas mszy święcenie ziół i kwiatów. Wiązanki będą przed kościołem, a ofiary zostaną przeznaczone na organy.
  4. Za tydzień zbiórka do puszek na poszkodowanych z powodu wybuchu w Bejrucie.
  5. W sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz. po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
  6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego.
  7. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać!
  8. Arcybiskup Stanisław Gądecki jeszcze raz apeluje o przestrzeganie zaleceń sanitarnych. Odezwę można przeczytać na tablicy ogłoszeń.
  9. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gościa Niedzielnego.
  10. W tym tygodniu odeszła do Pana: śp. Anna Kosiara w 64 r. życia, ul. Wilczak 4a. Zmarłą polećmy Bożemu Miłosierdziu….Dobry Jezu….

Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlop życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.