Na 3 Niedzielę Wielkanocną 18. 04. 2021 r.

  1. Dziś przed kościołem z racji kończącego się tygodnia miłosierdzia zbiórka na Caritas. Bóg Zapłać za ten gest miłosierdzia wobec potrzebujących pomocy.
  2. Spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klasy VIII w wtorek o godz 19.00 w kościele.
  3. W piątek uroczystość św. Wojciecha Głównego Patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje post.
  4. Przypominamy, że nasza parafia ma swój kanał na YouTube. Transmitujemy wszystkie msze święte i nabożeństwa z naszego kościoła. Osoby, które uczestniczą on-line, a chciałby przyjąć Komunię Świętą to prosimy po jakiejkolwiek Mszy Świętej o zgłoszenie się w zakrystii.
  5. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną do skrzynki wystawionej przy ambonce, oraz za ofiary złożone na konto parafialne. Bóg Zapłać.
  6. Za tydzień światowy Dzień Modlitw o powołania, a przed kościołem zbiórka na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
  7. Na tablicy ogłoszeń można przeczytać o planowanej na czerwiec pielgrzymce do Medjugorie z okazji 40 rocz objawień organizowanej przez biuro Totus Tuus.
  8. Dzieci, które nie mogły przybyć w wyznaczonym terminie do przymiarki alby I komunijnej zapraszamy w środę lub piątek od godz 17.00 do 19.00 do naszego sklepiku.
  9. Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego, w 19. rocznicę ingresu do katedry. Katedra Poznańska w wtorek o godz. 18.00.
  10. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Wiesław Magdziarek w 73 r. życia, zam. OPL 7, śp. Zofia Grygier w 87 r. życia,  OPL 13, śp. Irena Ozdoba w 70 r. życia, zam. OPL 9, oraz       śp. Barbara Mrozek w 75 r. życia, zam OPL 5. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu……Dobry Jezu……

Wszystkim życzymy Bożej niedzieli i całego tygodnia.