Ogłoszenia duszpasterskie

24. Niedziela Zwykła – 17 września 2023 r.

1. Dzisiaj ostatnia możliwość dopisania się do listy pielgrzymkę do Matki Bożej Pocieszenia w Szamotułach w dniu 7 października. Osoby, które pobrały deklarację prosimy o ich zwrot do poniedziałku. W planie jest Eucharystia w Sanktuarium, zwiedzanie zamku Górków i baszty Halszki, kawa, następnie biesiada w stadninie koni w Baborówku. Koszt wyjazdu to około 70 zł.

2. Zbiórka dla ministrantów starszych czyli od 7 klasy szkoły podstawowej we wtorek o 19:00.

3. Spotkanie rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii św. w maju przyszłego roku odbędzie się w najbliższą środę. Zapraszamy na Mszę św. o 18:00 (!) i krótkie spotkanie, które będzie mało miejsce bezpośrednio po niej.

4. Spotkania Kręgu Biblijnego w czwartki o 18:50 w Sali Białej w piwnicy. Tematem spotkania będzie: „Życie Pierwszego Kościoła w Jerozolimie – czego możemy się dziś od niego uczyć?” Zapraszamy wszystkich, którzy pragną poznawać Słowo Boże i uczyć się jest wprowadzać w życie.

5. Spotkanie dla młodzieży z klasy 7, która chce rozpocząć przygotowania do bierzmowania W czwartek o 19:00. Natomiast spotkanie dla młodzieży z klasy 8, która chce kontynuować przygotowania do bierzmowania odbędzie się w piątek o 19:00. Oba spotkania odbędą się w byłej kaplicy.

6. Szafarzy naszej parafii zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w piątek.

7. Zbiórka dla ministrantów młodszych i tych, którzy chcieliby zostać ministrantami w sobotę o 10:00.

8. Biuro parafialne czynne w poniedziałki i czwartki 16:30-17:30 oraz piątki i soboty 8:30-9:00.

9. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które w minionym tygodniu troszczyły się o naszą parafię.

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego tygodnia.