Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2023 r.

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza — Światowy Dzień o Modlitw o Powołania.
2. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na Misterium Wielkanocne, które będzie wystawione przez dzieci naszej parafii dziś o 15:00 w Auli św. Jana Pawła II.
3. We wtorek uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski.
4. Spotkanie grupy młodzieżowej we wtorek o 19:00 w salce młodzieżowej w piwnicy.
5. Zbiórka ministrantów młodszych i kandydatów w czwartek o 17:00.
6. Spotkanie Kręgu biblijnego w czwartek o 18:50 w sali białej w piwnicy. Zapraszamy, wszystkich, którzy pragną lepiej poznawać Słowo Boże.
7. W piątek po wieczornej Mszy św. (czyli o 18:45) zapraszamy do Auli na film pt. „Chata”. Jest on ekranizacją bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Po filmie będzie dyskusja.
8. W tym tygodniu biuro parafialne otwarte w poniedziałek i czwartek 16:30-17:30 oraz w piątek i sobotę 8:30-9:00.
9. Polecamy wszystkim parafianom troskę o sprawy kościoła lokalnego wyrażana w formie daniny diecezjalnej. Koperty na ten cel znajdują się w przedsionkach kościoła i zakrystii.
10. Bardzo dziękujemy za wszelkie wyrazy troski o naszą parafię w wymiarze duchowymi i materialnym. Dziękujemy za modlitwy w intencji naszej pielgrzymki parafialnej śladami apostołów na Cypr. Dziękujemy za zebrane przed tygodniem ofiary na pokrycie kosztów remontu auli i innych pomieszczeń domu parafialnego i kościoła.
11. W minionym czasie do wieczności odeszli nasi parafianie: śp. Zbigniew Friebe, l. 72, zam. ul. Za Cytadelą oraz śp. Aleksandra Stakun, l. 94, zam. ul. Ugory. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień