Ogłoszenia duszpasterskie

3. Niedziela Wielkanocna – 14 kwietnia 2024 r.

1. Dziękujemy klerykom z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego za wspólną modlitwę o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Polecamy Waszej życzliwości sprawy materialne naszego seminarium, ofiarę można złożyć u kleryków przy wyjściach z kościoła.

2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy 8 odbędzie się w poniedziałek o godz. 19:00. Spotkanie będzie dotyczyło uroczystości bierzmowania dlatego obecność na nim jest obowiązkowa.

3. Zbiórka dla ministrantów starszych we wtorek o godz. 19:00 w zakrystii.

4. Krąg biblijny w czwartek o 18:50 w sali białej.

5. Młodzież z klasy 7 przygotowująca się do bierzmowania ma swoje spotkanie w czwartek o godz. 19:00.

6. Zespół młodzieżowo-akademicki ma swoją próbę w czwartek o 19:30 w salce młodzieżowej.

7. Rodziców młodzieży z grupy młodzieżowej zapraszam na spotkanie organizacyjne dotyczące letniego wyjazdu, które odbędzie się w czwartek o 19:30 w kawiarence parafialnej.

7. Pierwsza spowiedź dzieci klas trzecich naszej parafii odbędzie się w przyszłą sobotę. Uczniów szkoły nr 38 zapraszamy na 10:00; szkoły 29 na 11:00.

8. W sobotę 20 kwietnia pomiędzy godz. 10:00 a 18:00 odbędzie się modlitwa różańcowa „Różaniec wokół Poznania”, można wybrać jedną z 14 wytyczonych tras i przejść ją odmawiając różaniec. Szczegóły na plakacie w gablocie i na ulotkach.

9. Także w sobotę będziemy obchodzić 22 rocznicę ingresu naszego Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego do katedry poznańskiej. Pamiętajmy o księdzu Arcybiskupie w naszych modlitwach.

10. Duszpasterstwo dzieci zaprasza wszystkich na Misterium Wielkanocne, w przyszłą niedzielę na godzinę 15:00 do auli św. Jana Pawła II.

11. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które w minionym tygodniu troszczyły się o naszą parafię w wymiarze duchowym i materialnym. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary z racji niedzieli inwestycyjnej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!