Na 14 Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia Parafialne Na 14 Niedzielę Zwykłą 

  1. Msza Święta wieczorna w niedziele lipca i sierpnia o godz 20.00.

 

W lipcu i sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz po rannej i wieczornej Mszy Świętej.

 

  1. Od jutra do piątku przeżywać będziemy w naszej parafii półkolonie. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przy kaplicy.

 

  1. W sobotę święto św. Benedykta opata, patrona Europy.

 

  1. Za tydzień 2 niedziela miesiąca w naszej parafii tzw: niedziela budowlana.

 

  1. Polecamy Przewodnik Katolicki, czasopismo Idziemy, oraz Gość Niedzielny.

 

  1. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Maria Warszawska w 86 r. życia, zam. OPL 7, oraz śp. Marian Roszyk w 74 r. życia, zam. OPL 3. Zmarłych polećmy Bożej Opatrzności……Dobry Jezu………..

 

  1. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku. Obok asortymentu religijnego są też różnej grubości zeszyty i bloki.

 

  1. Dziś około godz. 18.00 do naszej parafii przybędą pielgrzymi, którzy w ramach Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki pielgrzymują z Czarnkowa i Obornik. Wierzę, że pielgrzymi w naszej parafii znajdą przysłowiowy dach nad głową i zostaną nakarmieni. Dziś na godz. 21.00 – pielgrzymi zapraszają nas na Apel Jasnogórski, a jutro o godz. 7.00 z kościoła wyruszą do katedry. Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa rozpoczynająca Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę o godz. 8.00.

 

  1. W środę będziemy gościć tzw. duchową pielgrzymkę, czyli osoby, które z różnych powodów fizycznie nie mogą pielgrzymować pieszo na Jasną Górę, ale łączą się duchowo. W naszej świątyni o godz. 17.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec, a o godz. 18.00 – Msza Święta z okolicznościowym kazaniem. Szczegóły na tablicy ogłoszeń przy kaplicy.

 

 

Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlop życzymy dużo słońca i pięknego wypoczynku.