Na 15 Niedzielę Zwykłą 12.07. 2015r.

Ogłoszenia Parafialne Na 15 Niedzielę Zwykłą 12. 07. 2015r.

 Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Składka i po mszy rozprowadzane cegiełki przed kościołem  będą przeznaczone na dalsze prace budowlane, oraz na spłatę rat. W ostatnim czasie zapłaciliśmy kolejną ratę za parking, oraz zakupiliśmy konfesjonał, który w połowie został opłacony jako dar serca tegorocznych dzieci pierwszo-komunijnych. Za około miesiąc firma budująca parking wróci i będą dalej prowadzone prace. Pojawiły się nowe cegiełki jako pamiątkę włączenia się w budowę parkingu.

 Za każdy dar serca składam Wielkie Bóg Zapłać.

 

  1. Msza Święta wieczorna w niedziele lipca i sierpnia o godz 20.00.

W lipcu i sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz po rannej i wieczornej Mszy Świętej.

  1. Jutro z okazji 13 dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie. Różaniec i procesja po Mszy Świętej wieczornej. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  1. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta rozpoczynająca obóz formacyjno – wypoczynkowy dla dzieci nad morzem. Zbiórka przed kościołem o godz. 7.40.
  1. Za tydzień przed kościołem Caritas zbierać będzie ofiary do puszek na wyprawkę szkolną dla dzieci z rodzin potrzebujących pomocy.
  1. Od poniedziałku do piątku przeżywaliśmy półkolonie w naszej parafii. Dzieciom za udział i prowadzącym: Pani Dorocie, oraz młodzieży na czele z Wojtkiem i Asią składam serdeczne Bóg Zapłać.
  1. Polecamy Przewodnik Katolicki, czasopismo Idziemy, oraz Gość Niedzielny.
  1. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Józef Chciuk w 68 r. życia, zam. OPL 2, śp. Zenon Mniszak w 78 r. życia, zam. OPL 13, śp. Mirosława Matysiak w 91 r. życia, zam. OPL 13, śp. Irina Radzewicz w 54 r. życia, zam. ul. Wilczak 18, oraz śp. Teresa Lindner w 88 r. życia, zam. OPL 13. Zmarłych polećmy Bożej Opatrzności……Dobry Jezu………..
  1. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku. Obok asortymentu religijnego są też różnej grubości zeszyty i bloki.

Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlop życzymy dużo słońca i pięknego wypoczynku.