Na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 4. 06. 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Na Uroczystość  Zesłania Ducha Świętego 4. 06. 2017 r.

 1. Dziś przed kościołem zbiórka na KUL i Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu oraz szkoły katolickie. Bóg Zapłać za wsparcie tych duchowych uczelni.
 2. Rocznica pierwszej Komunii Świętej dziś o godz. 11.00.
 3. Wspólnota małżeństw i osób samotnych dziś organizuje rodzinną majówkę nad jeziorem w okolicach Kórnika. Dojazd samochodami. Zbiórka przed naszym kościołem o godz. 14.45. W programie nabożeństwo czerwcowe, gry i zabawy oraz ognisko. Prosimy zabrać kiełbaski. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi.
 4. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.45.
 5. Jutro święto N.M.P Matki Kościoła. Dodatkowa Msza Święta o godz 11.00.
 6. Msza Święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, Ojczyzny i parafii w środę o godz 18.00. Po Mszy Świętej spotkane w kawiarence.
 7. Spotkanie grupy biblijnej w czwartek po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.
 8. Domowy kościół zaprasza na rodzinne wielbienie. Adoracja przed Najświętszym Sakramentem w oprawie słowno – muzycznej w piątek o godz 19.00 w kaplicy.
 9. Za tydzień 2 niedziela miesiąca w naszej parafii tzw: niedziela budowlana.
 10. Jutro rozpoczyna się parafialna pielgrzymka do Skandynawii. Zbiórka przed naszym kościołem o godz 11.00.
 11. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Stanisław Jabłoński w 84 r. życia, zam. ul. Szelągowska, oraz śp. Stanisława Zagrodzka w 80 r. życia, zam. ul. Szelągowska. Zmarłych polećmy Bożej Opatrzności….Dobry Jezu…..
 12. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego.
 13. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać.
 14. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 15. Wszystkim, którzy w różnoraki sposób włączyli się w organizację tegorocznego festynu parafialnego „u Boromeusza” składamy ogromne Bóg Zapłać. Dziękujemy również za piękną współpracę: Jednostce Pomocniczej Nowe Winogrady Południe, Radzie Osiedla Pod Lipami oraz Domowi Kultury Pod Lipami.