na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25. 11. 2018r.

 1. Dziś przed kościołem zbiórka na Caritas. Bóg Zapłać za ten gest miłości i miłosierdzia wobec potrzebujących.
 1. Muzyczne wielbienie w poniedziałek o godz 19.00 w kaplicy.
 2. Spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania w wtorek:
  1. Klasa VIII – grupa chłopców o godz 18.00
  2. Klasa VIII – grupa dziewczyn o godz 19.00
  3. Klasa III gimnazjum o godz 19.00.
 3. Krąg biblijny w czwartek po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.
 1. Spotkanie dla młodzieży w piątek o godz 19.00.
 2. W sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Matka Boża objawiając się w Fatimie i innych świętych miejscach prosiła o praktykowanie 5 pierwszych sobót. Serdecznie zapraszamy.
 3. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian
  z Komunią Świętą.
 4. Za tydzień I niedziela adwentu i rekolekcje które będzie głosił ks. Adrian Galbas – Prowincjał Księży Pallotynów. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie, oraz kościołom prześladowanym.
 5. Przy wyjściu z kościoła na stole są wyłożone karteczki na wymienianki. Wypisane kartki do jutra można wrzucać do skrzynki, która jest wystawiona przy ambonce. Do wtorku pół godz. przed wieczorną Mszą Św. na różańcu  modlimy się za naszych zmarłych.
 6. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gościa Niedzielnego.
 7. Zapraszamy do parafialnego sklepiku. Są lampiony na roraty, oraz kalendarze, jak również medaliki dla dzieci I Komunijnych.
 8. W środę 12 grudnia pragniemy zorganizować jednodniową pielgrzymkę do Trzebnicy połączoną z zwiedzaniem Wrocławia i z pobytem na jarmarku Bożonarodzeniowym. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zapisy w biurze. Zostało kilka wolnych miejsc.
 9. Organizujemy zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci z Cabo Werde. Rok temu tym dzieciom przekazaliśmy pluszaki a w tym chcemy ofiarować przybory szkolne. Dary można od jutra do następnej niedzieli wkładać do kosza który będzie wystawiony pod figurą św. Antoniego w kaplicy.
 10. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Władysława Michalak, zam OPL7, oraz śp. Urszula Kaźmierczak w 70 r. życia, zam. ul. Szelągowska. Zmarłe parafianki polećmy Bożej Opatrzności……Dobry Jezu…….

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.