21 Niedziela Zwykła 22 SIERPNIA 2021

  1. W niedziele sierpnia Msza Święta wieczorna tylko o godz. 20.00. W sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
  1. W najbliższy wtorek na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną ks. Bartka. W tym dniu ks. Bartek obchodzi również swoje imienny. Podziękujemy Panu Bogu za czas pracy w naszej parafii, złożymy życzenia i będziemy dalej prosić o Boże błogosławieństwo w pracy w parafii św. Rocha.
  1. Nowy wikariusz ks. Jakub Proch rozpocznie swoją posługę w naszej parafii od najbliższej środy. Powitanie nastąpi na Mszy św. o godz. 18.00
  1. W najbliższy czwartek obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej. Po Mszach św. zawierzenie Matce Bożej.
  1. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość i ofiarność. Bóg zapłać.
  1. Polecamy Przewodnik Katolicki oraz Gościa Niedzielnego.
  1. W tym tygodniu odeszli do wieczności: +Janina Nawrot w 91 r. życia, zam. ul. Czapla, +Ludosława Musielak w 95 r. życia, zam. OPL 4, +Joanna Graczyk w 94 r. życia, zam. ul. Winogrady, + Edward Jankowski w 83 roku życia, zam. OSP 6. Polecamy Ich Miłosierdziu Bożemu… Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie …

Niech Pan Bóg wszystkim błogosławi.